Den poté....

24. června 2016 v 16:58 |  Politika
Zkrátka se stalo to, co se stát muselo.

1989:


2016:


Najdětě sedm rozdílů.......
Mě zatím napadly dva.
1)Jakeš tehdy nenosil brýle
2)Jakeš byl chytřejší

P.S.
Jen se obávám, že toto bylo na dlouhou dobu poslední svobodné referendum a možná i poslední skutečně svobodné volby na území EU. Pro příště si to už europropagandisté ohlídají:
"Předseda evropského parlamentu Martin Schulz už jasně řekl, že žádná další referenda se v unii konat nebudou. Není sice jasné, co tím myslel, ale vyslal tím signál k uklidnění dovnitř unie".

A fakt, že komunisté alespoň v posledních několika letech své vlády byli chytřejší než dnešní eurofanatici je objektivně prokazatelný. Stačí si poslechnout záznam projevů pana Milouše Jakeše na Červeném Hrádku. Ano, tehdy se mu celý národ smál a já také. Ale dnes, dnes musím objektivně přiznat, že tehdejší komunistické vedení naší země si dokázalo uvědomit, že "něco" je špatně, dokázalo ty chyby pojmenovat a mělo kupodivu celkem racionální a upřímnou snahu alespoň něco na tom změnit tak, aby lidi v této zemi co nejméně obtěžovali a otravovali. Samozřejmě v mezích své ideologické víry, ale alespoň nějak. Dnešní eurofanatici a eurofašisté nejen že nerozumí a nechápou, ale ani nemají tu upřímnou snahu něco změnit, zlepšit a pokud možno zbytečně neprudit tam kde to není potřeba.
Konec Evropské Unie nejen já, ale spousta dalších lidí přirovnává ke konci Sovětského Svazu a jeho impéria. Ale začínám chápat jedno - to přirovnání je špatné. Nedávno běžel na ČT2 film "Konec třetí říše". Ano, duben 1945 a Hitlerův bunkr, to je to správné přirovnání dnešní EU a její ideologie.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama