CB šrumec o víkendu

21. listopadu 2013 v 7:23 |  Rádio
Víkend z 16. na 17. listopadu byl mlhavý a pošmourný, což ale na druhou stranu mělo i pozitivní následky. Pravděpodobně poslední víkend, který byl na horách bez sněhu a s přijatelnou venkovní teplotou využilo mnoho CB expedic k poslednímu výjezdu v roce. Na ty co byly tradičně na moravsko - slovenském pomezí (a případě na slovenské straně) samozřejmě doma nedosáhnu. Ale opačná strana se díky inverznímu mlhavému počasí celkem zadařila. Samozřejmě jsem slyšel známé expedice z okolí:
Tom Sruby + Ája na Šerlichu
Vláďa Tři Dvory na Vysoké u Kutné H.
Vlasta Ostrov na Hoblovně pod Sucháčem
Potom Mezivrší u Komářího vrchu v Orličkách - na volačku jsem se zapoměl zeptat, vysílalo se z bunkru, možná někdo od Vysokémo Mýta?
Sněžníci na Děčínském Sněžníku už jsou slušným DXem, alespoň při vysílání doma od krbu. Pokud vysílají, mívám je tady pravidelně.
Ale potom jsem slyšel ještě Radegasty, a nějakou dobu jsem přemýšlel, kde ta Škarmanka vlastně je. Když jsem zjistil, že je to z Českého Lesa, kdesi za Domažlicemi a že to letělo přes celou republiku, tak jsem docela koukal. Spojení přímo z domu přes celou republiku a na nějakých 250 km vzdušnou čarou mi tady nelítají denně...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama