Pár slov na úvod

17. září 2012 v 13:23
RESTART
Po roce
Jeden starý vtip glosuje rozdíl mezi socialismem a kapitalismem. V socialismu mohl člověk poslat mistra nebo vedoucího v práci třeba do řiti a nic se nestalo. Ale běda když řekl něco o straně a vládě. Dnes v kapitalismu můžeme na vládu a všemožné strany nadávat od rána do večera, ale běda říct něco někomu nadřízenému v práci......
Toho se raději budu striktně držet, i když o tom co se děje v práci by se dalo psát hodně dlouho a jistě by to bylo i zajímavé.
Přesto se najde jistě dost jiných témat. Občas se mi prostě zachce něco říct, napsat, okomentovat.
Nedělám si iluze o tom, že by se moje výplody masově četly. Ale média jsou dnes plná politiků, managerů, aktivistů, tiskových mluvčích, odborníků na kdeco, vesměs mladých, perpektivních a úspěšných. Potom lidé v anketách - vesměs důchodci, co nestačili na ulici zdrhnout před televizní kamerou. Zkreslený mediální svět, který je takový jak ho chtějí ti nahoře vidět. O tom, co se děje skutečně dole, se nikdo nedozví. Proto prosím berte prezentované názory prostě jako hlas zespodu.
Ano, hospody jsou plné těch, co všemu rozumí nejlíp, jen zatím nedostali příležitost sdělit svá poselství a názory světu. Podobně i internet. S dovolením se přidám. Třeba si to skutečně někdo přečte :-)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama